Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se sekne nemuzu dat nic . Leda reset a to mně už vitáči

Prosim moc poradte mi neaky zpusob jak konecně odstranit to že se mi pc zasekáva už mne to nebaví... Už mně rožštiluje jak se z bedny ozve ten zvuk pripominajíci hluboky upad tonu a hned zvestup a pote 5 sekund mozna 7 a pc zamrzne ani caps lock nejde zapnut ani se nerozsvíti nemuzu dat ani CTRL+ALT+DELETE nemuzu dat nic .!leda reset a to mně už vitáči když hraju a musim furt jak debil resetovat pc a pak hrat max 10 minut a tak dokola .. prosiiim moc ..
Změna předmětu, původně: Posr.n. pc (LaKr) (Kráťa)

Sestavu mam dlouho .asi tak 4 roky .. ale nektere veci v pc sou nove .. jinak 2ghz 1.5 ram 250 grafika atina..leda co dost hreje v pc je grafika .. neni na ni vetracek asi to nevadi ale nevim .. už tak pc dlouho mam vše ok a asi před dvouma měsícama to začalo se sra..ani format pc nepomuže to sem vedsinou tak resil problemi když se neco pokazilo nebo neco trhalo a nestihalo kvuli zapraseni pc .. ale nevim cim to muze byt sem v koncich :(

Asi to bude HDD snad protoze z pocitace se mi ozve taky zvuk nevím z jake časti ale ten zvuk připomíná padání tonu a nato hned vzestup tonu a pote se mi vzdy pc sekne .. trva to 7 sekund +- nez se sekne od te doby toho zvuku ..Ve hře ve WOW když se mi ten zvuk ozve tak tych 7 sekund něco píšu a potom se mi to neseknea zase po 10 minutak se ozve zvuk a já píšu aby se to neseklo.Ale pak se mi pc sekne bez toho zvuku ..prostě nečekane.