Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Exchange

Ahoj, potrebuji zvysit velikost postovni schranky u jednoho uzivatele, nastavil jsem maximum v ADSI Edit na 2797151 a v System Manager je to taky nastaveny na 2797151, ale pokud to chci nastavit u uzivatele tak to vyhodi "The value for 'Issue warnig at (KB)' is not valiad. Specify a value from 0 through 2097151". Nevite co s tim?
p.s. nastaveni v ADSI Edit jsem vygoogloval.

Vůbec se s tím uživatelem nepárej (i kdyby to byl tvůj šéf). Musíš si umět obhájit že takový požadavek (mít schránku na Exchange serveru o velikosti xGB) je kravina a pokud ne tak.. to se těžko radí. Proste si to obhaj a nevymýšlej nepodporované workaroundy.
Jestli se mu nechce zálohovat, tak mu zálohování nastav sám ať se mu dělá automaticky, jestli má velkou poštu tak mu ji ukládej do Osobních složek .. a jednou za čas mu to zazálohuj na DVD nebo jiné médium. Zřejmě si ještě nepoznal problém když ti spadne store a strávení hezkých pár hodin nad jeho znovunahozením. A do toho by ti ještě hučel šéf (zákazník) že chce do svojí pošty (což v případě když bude mít vše na serveru jaksi nepůjde.

Je to naprosto jednoduché
Přímo v Outlooku je možnost vyhledat velké zprávy
Takže to udělej, odmaž mu všechny kraviny - filmečky, vtipné prezentace a další věci, které ve firemní poště nemají co dělat a najednou zjistíš, že si vystačí s 200MB schránkou