Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FireWire rychlost

Hojte all, pořídil jsem si Ext. HDD Western Digital My Book Studio Edittion II 2x 1TB ( Raid 0)
Připojený ho mám kabelem Firewire 800/400
Včera jsem na něj ukládal videa ve formátu mpeg2, dohromady asi 100 GB, když jsem si všiml, že přenosová rychlost byla cca 6MB/s :-/

Nenepadá někoho, kde by mohl být trbl.??
Napadl me Bios, tak se vecer mrnknu, ale jen tak hádám.........

Win Vista 32, Deska Asus P5W DH Deluxe, procesor CD 6600, Ram 4 GB

Díky za jakýkoliv nápad, který budu moct testnout.

Edit: jo, ted jsem si uvedomil, ze steknej problém mám s interní cteckou karet. Připojená přez USB na desku. Kdyz do ni strčím SD s 100 fotkama, tak to stahuje nekolik hodin........ zřejme to nesouvisí, ale co kdyby....

Takže: Zkusil jsem zapojení pres eSata a dopadlo to tak, ze nez mi zacala vyskakovat modrá smrt po kazdém restartu PC ( asi budu muset doladit Bios) tak mi to utíkalo rychlostí 15 MB/s...... Takže co ted?? Je to normální, ze mi to jde vsechno tak pomalu?? Kolik to chodí Vám??