Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s DVD Emgeton

Dostalo se ke mě DVD+R Emgeton a když ho dám do mé LiteOn SOHW-1653S tak v ní začne nějak divně křupat,jako by se tam začalo točit ale na křivo a klepe o stěny a po čase to vzdá a nenačte se.Podle mého to ale musí být tim médiem EMGETON protože jiné DVD i CD jdou v pohodě.I CD EMGETON,problém je jenom s tím DVD.Nevíte čím to může být?

Tak jsem dal noví firmware CSOT co jsem našel na stránkach cdr.cz ,ale nepomhlo to.Vadno sérii to asi nebude protože ten kdo mi na to pálí ,tak to dělá už rok a ne jenom mě a jim to funguje a mě ne :.( .Jsou asi nějak trochu jinak dělaná a LiteOn-ka je asi nemá ráda.No co nadělám, asi se s tim budu muset smířit :.(

já si o emgeton myslím že je to nejhorší značka a ani jsem je nezkoušel protože se jim vyhýbám. to že nejde nějaký mizerný médium za tři pade kus na mojí vypalovačce by mě nerozhodilo spíš by mi vadila značková /verbatim, imation/ kdyby nešla...