Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s DVD Emgeton

Dostalo se ke mě DVD+R Emgeton a když ho dám do mé LiteOn SOHW-1653S tak v ní začne nějak divně křupat,jako by se tam začalo točit ale na křivo a klepe o stěny a po čase to vzdá a nenačte se.Podle mého to ale musí být tim médiem EMGETON protože jiné DVD i CD jdou v pohodě.I CD EMGETON,problém je jenom s tím DVD.Nevíte čím to může být?

já si o emgeton myslím že je to nejhorší značka a ani jsem je nezkoušel protože se jim vyhýbám. to že nejde nějaký mizerný médium za tři pade kus na mojí vypalovačce by mě nerozhodilo spíš by mi vadila značková /verbatim, imation/ kdyby nešla...