Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vir?

Ahojky, mám Win Vista orig, vždycky vše v počítači bylo ok, ale minulý týden se začal sekat, pokaždé když se zatížila trošku paměť tak se sekl. Dělal to tak 3 dny a po třech dnech když jsem ho zapínala naskočila hned po startu černá obrazovka že je chyba v souboru BCD a že to mám opravit. Tak jsem to opravila ale po vypnutí a opětovném zapnutí počítače, mi vyhodil stejnou hlášku a takhle jí vyhazuje doposud. Mám koupený NOD 32 který by němel žádný vir pustit, mám Tune up 09 kterym jsem vše vyčistila ale podle mého mám stále nějakého červa nebo NĚCO co mi maže stále ten soubor po vypínání nebo zapínání, nevim.... Prosim vás poraďte mi at ho nemusím vézt do opravny, děkuju:o)

to ze ti nepusti NOD32 ziadny virus je vseobecne rozsireny blud ako lochnesska prisera a podobne, existuje kopa malwaru ktore dokazu NOD32 elegantne vypnut

nemusi to byt zrovna virus, moze to robit aj iny malware, stiahnut superantispyware, nainstalovat, prepnut sa do safe mode a nechat prebehnut komp na haved

tuneup09 okamzite odstranit z pocitaca.

on ten červ bude mať najskôr názov TuneUP ,je to dobrý program ale len v rukách toho,kto vie čo robí,v rukách menej znalého užívatela je to dosť nebezpečný nástroj,ktorý môže narobiť viac škody ako úžitku.BCD je súčasť zložky boot ,ktorá je v koreňovom adresári disku inštalácie visty,pokial tuneUP niečo v tej zložke zmazali v rámci robenia poriadku,tak pomôže len použitie bodu obnovy do stavu,keď sa chyba nevyskytovala alebo opravná reinštalácia pomocou inštalačného cd,kde sa miesto bodu inštalovať zvolí opraviť a vyberie sa jedna z ponúkaných možností-je to ovšemmenej vhodná cesta pre začínajúceho alebo neskúseného užívatela,pokial je možnosť a nemáte s tým dostatok skúseností,radšej to zverte niekomu,kto vie čo robí,ale nech je to niekto,kto to aj skutočne vie,nielen prehlasuje o sebe,že to vie.