Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde odchozí pošta

Dobrý den,
mam přeinstalovaný PC s SP3 a zničeho nic mi v Outloku Microsoft 2003, TheBat ani Outlooku Expres neodejde e-mail.
Vlastně odejde, vše se jeví v pořádku, ale není doručen. Žádnou chybu to nehlásí.
Na druhém PC v domácnosti to funguje, u poskytovatele chyba není.
V nastavení účtu je vše dobře.
Nevíte prosím, kde by mohl být problém?
Děkuji

POP3 - tam kde máš schránku, je to na stahování pošty. Čili máš třeba schránku popleta@atlas.cz, nastavíš POP3.atlas.cz ono se ti to přihlásí do schránky a stáhne poštu.
Na odesílání pošty slouží SMTP. To nemá s tvou schránkou nic společného, pouze se serverem, který ti tuto službu (odeslání) poskytne. Některé freemejly (třeba seznamácký) tuto službu poskytují když u nich máš schránku. Nejjistější ale je, nastavit si SMTP poskytovatele tvého připojení, jelikož to bude fungovat s jakoukoli schránkou.
Příklady. Máš schránky na atlas.cz, na centrum.cz a na tiscali.cz, připojuješ se přes UPC (ten komu platíš za internet).

pepik@atlas.cz
POP3.atlas.cz
SMTP.upcmail.cz

pepik@centrum.cz
POP3.centrum.cz
SMTP.upcmail.cz

pepik@tiscali.cz
POP3.tiscali.cz
SMTP.upcmail.cz

-------------------------------------------------

edit://takže u tebe to bude něco jako:

reny09@t-zones.cz
POP3 pop3.t-zones.cz (stahování pošty)
SMTP smtp.upcmail.cz

reny09@centrum.cz
POP3 pop3.centrum.cz (stahování pošty)
SMTP smtp.upcmail.cz (odesílání pošty)

Samozřejmě nevím, přes koho se připojuješ (komu platíš za internet), použil jsem UPC.

Díky za krásné detailní popsání, ale SMTP a POP3 jsem nastavovala mockrát a zprovozňovala i kámoškám. SMTP mam číselné od S4Net.To je opravdu dobře. Už jsem v bráně firewall zkusila přidat i povolené vyjímky a stále nic. Je divné, že přes PCMCIA kartu e-maily fungují.
wifi:
odchozí - 93.91.48.20
příchozí - pop3.t-emai.cz

T-Mobile
smtp.t-email.cz
pop3.t-email.cz

Je možné že tam antivir co kontroluje příchozí a odchozí poštu a problém je v něm. Tyhle služby poskytuje skoro každej antivir je možné že je nějaký "zaseklý". Zkusil bych ho pozastavit, odinstalovat.