Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou mini itx desku ?

Narazil jsem zatím na tři okruhy možností-
1. něco s atomem - little falls 2, zajímavy je to řešení od gigabytu
2. desky s amd 780g čipsetem,
3. řešení od n-vidie s wifi, o tom nevím skoro nic - hlavně cenu teploty a spotřebu

potřebuji něco úsporného malého, co nejmenšího, nejraději bych ssd disky, ale na to nemám. Tedy i něco levnějšího což díky ceně a integrovanému atomu splňuje ta možnost č.1 . Nebo je lepší si počkat? Nebo je ještě něco zajímmavějšího?

Presne tak, ja SSD disky uspesne nahradil redukci CF na IDE, mam tam 4GB flesky a jsou RAID1, takze jejich zivotnost me celkem netrapi.

Já teda nemám mini itx. ale mATX... tohle: GIGABYTE MA74GM-S2 - AMD 740G, VGA + PCIe x16, DDR2 800, SATA II RAID, USB2.0, GLAN, mATX, scAM2+

gigabyte-ma74gm-s2-d93445.htm

S procesorem AMD 45W a 320GB HDD. Win7

Spotřeba na prázdno: 60W a při zátěži CPU 88W, při zátěži grafiky jsem neměřil. (Ale časem zkusím)

Výkonem jsem úplně jinde než dvoujádrový atom, cena srovnatelná a spotřeba nízká. Dodávaný chladič je naprosto tichý.