Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakou mini itx desku ?

Narazil jsem zatím na tři okruhy možností-
1. něco s atomem - little falls 2, zajímavy je to řešení od gigabytu
2. desky s amd 780g čipsetem,
3. řešení od n-vidie s wifi, o tom nevím skoro nic - hlavně cenu teploty a spotřebu

potřebuji něco úsporného malého, co nejmenšího, nejraději bych ssd disky, ale na to nemám. Tedy i něco levnějšího což díky ceně a integrovanému atomu splňuje ta možnost č.1 . Nebo je lepší si počkat? Nebo je ještě něco zajímmavějšího?

Presne tak, ja SSD disky uspesne nahradil redukci CF na IDE, mam tam 4GB flesky a jsou RAID1, takze jejich zivotnost me celkem netrapi.