Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem síťovka

Ahoj, nastal mi malý problém. Před nedávnem jsem si domu dotáhl PC, ale byl plnej věcí, takže šlapal strašně pomalu. Takže jsem přeinstaloval Win, ale teď mě nechce nechat připojit modem. Jsou tam dvě integrovaný síťovky, svítí krásně zeleně (po připjení modemu) a tím to hasne. Modem to nenajde ( pře reinstalací vše bez problémů) Napadlo mě, že jako integrovaná zvukovka tak i síťovka bude chtít ovladače. Ja to tak? Nebo je nějakej zádrhel někde jinde?????Prosím o jakoukoliv radu.

Podivej se do spravce zarizeni a zjistis, co vse chce ovladace.
Zacni tim, ze nainstalujes ovladace k zakladni desce, apk ke vsem ostatnim zarizenim, ktere je potrebuji.
A kde najdes ovladace? Na webu vyrobce zakladni desky, pokud jsi si k tomu nedotahnul i CD s ovladaci.

No, modem je taky široký pojem. Klasický telefonní to už asi nebude, takže je to adsl, nebo kabelový? Třeba pro WebStar od Scientific Atlanta se musely taky pro Windows instalovat ovladače ( v linuxu ne, takže se daly stáhnout pro Windows pomocí spuštěného liveCD linuxu ).
Téhle větě nerozumím: "Ale radši se ptám, než abych tam nakopal drivery od desky a ono to nepomolo." Ovladače chipsetu bys měl instalovat v každém případě a jako první! Ovladače síťové karty budou na CD k desce.

modem je od O2 včetně instalačního CD, ale problém je v tom že když ho připojím tak napíše "modem nenalezen" i když zástrčka svítí normálně zeleně. Takže tam asi, podle toho co jsem tady pochopil, musím první nacpat ovladače od desky. V předešlém PC po mě nic takového nechtěl, normálně jsem připojil modem a šlapal hned ( teda museli se instalovat ovladače od modemu, ale od desky vůbec žádný)

Tady už jsme zase někde jinde. prostě a jednoduše, než jsem přeinstaloval windows, tak když jsem pripojil modem a spustil instalační cd od O2. tak se mě to ptalo v jaké díře je zapojený (Síťový kabel a bylo na výběr ze tří). Teď po instalaci Win se mě na nic neptá a i když svítí zeleně tak mi napíše modem nepřipojen. Takže jsem dospěl k závěru, že jako první krok je přidat ovladeče k desce a pak se uvidí. Nebo jsem stále na špatný cestě k úspěchu??????