Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převod filmů z Vhs do PC

Ahoj, mám grafickou kartu GIGABYTE ATI Radeon X1600 Pro 256mb-silent pipe II která podporuje DVI-I / D-sub /TV-OUT ... a chci se zeptat jak film z vhs pretahnu do Pc,co ktomu budu potřebovat atak. Děkuji moc.

Odkaz:
articleview.cfm
Lock, dotaz je z roku 2009. Pokud má někdo zájem o reklamu, nahoře je ceník. (karel)

Slušný tazatel (i odpovídající) si zaslouží slušnou odpověď, tak mi odpusť to malé srovnání a také to, že jsem ti poněkud ztížila rozhodování. Navíc neznám tvou PC sestavu, takže ani nemohu "stát za svým". Co když třeba nemáš volné PC sloty pro kartu a zvukovku a na druhé straně, co když nemáš v počítači USB 2? Tím směrem jsem tě chtěla navést.

S touto sestavou si můžeš klidně dovolit použít první i druhou variantu. Z hlediska snadného použití se i já přikláním k variantě přes USB. Nevím však, zda přiložený soft má také funkci crop nebo croping (ořezání), kterou budeš velmi potřebovat na odstranění spodní části obrazu, kde je u analogového videa zobrazena tzv. trackingová stopa.