Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kondom na CD-zkušenosti

Dobrý den,
Doslech sem se o takových obalech na CD do kterých je zabalíte a dáváte i s obalem do mechaniky.
http://www.amazon.com/Norazza-DS5-D-Skins-5-Pack/d p/B000WKPGKM/ref=pd_bbs_sr_6/187-4701455-0929968?i e=UTF8&s=electronics&qid=1237019152&sr=8-6
Má to zabránit poškození a poškrábání CD.
Uvažoval sem že bych si je taky na své originálky pořídil.

Chtěl bych vědět jestli někdo z vás má zkušenosti s těmito obaly.
A jestli nejdou sehnat v nějakém CZ e-shopu?
Nebo co si o tom myslíte?

loading...

Spíše ti umře CD/DVD na špatné skladování na světle.
Jedná se o masáž, abys vypláznul svoje lováče.
Pokud obden nejezdíš hřebíkem po svých CD a jsou to kvalitní média,
tak buď v klidu. Chce to taky mechaniku s dobrou opravou chyb.

BTW, mám spoustu CD z dřevních dob PC a tenkrát jsem kupoval placky
podle vzhledu. Všechna CD z 90.let mi načítá LG H42L sice asi 40 sekund,
ale pak pohoda. Jestli máš placky typu Princo, Memorex atd,
tak žádný kondom nepomůže.

pokud máš poškrábané cd, existuje takový kulatý cd-cleaner do kterého vložíš cd a točitým pohibem zahladíš škrábance, bohužel se tato mašinka celkem těžko shání, aspoň já jsem ji dlouho neviděl v obchodě, ale možná se to dá objednat u obchodníka s PC věcičkami.

No problém je že na PS3 nejde vypalovat.Teda aspoň já myslím že to nejde.
Poškrábané to mam jen malinko ,ale bojím se že postupem času to nemusí playstation přečíst.
Ty hry nejsou zrovna levné. (1500)

Možná by stálo za to udělat pokus na nějakém CD, které můžeš když tak oželet. Zkusit sehnat někde fólii co se lepí třeba na sklo a nalepit to na CD. Akorát nevím kde se dá koupit a za kolik, jestli nakonec nebude dražší než ty CD.