Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kondom na CD-zkušenosti

Dobrý den,
Doslech sem se o takových obalech na CD do kterých je zabalíte a dáváte i s obalem do mechaniky.
http://www.amazon.com/Norazza-DS5-D-Skins-5-Pack/d p/B000WKPGKM/ref=pd_bbs_sr_6/187-4701455-0929968?i e=UTF8&s=electronics&qid=1237019152&sr=8-6
Má to zabránit poškození a poškrábání CD.
Uvažoval sem že bych si je taky na své originálky pořídil.

Chtěl bych vědět jestli někdo z vás má zkušenosti s těmito obaly.
A jestli nejdou sehnat v nějakém CZ e-shopu?
Nebo co si o tom myslíte?

loading...

No problém je že na PS3 nejde vypalovat.Teda aspoň já myslím že to nejde.
Poškrábané to mam jen malinko ,ale bojím se že postupem času to nemusí playstation přečíst.
Ty hry nejsou zrovna levné. (1500)

Možná by stálo za to udělat pokus na nějakém CD, které můžeš když tak oželet. Zkusit sehnat někde fólii co se lepí třeba na sklo a nalepit to na CD. Akorát nevím kde se dá koupit a za kolik, jestli nakonec nebude dražší než ty CD.