Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Debian, Webmin - otevření portů

Mám Debian Linux a nastavil jsem si přes Webmin různá filtrovací pravidla. Potřeboval bych ještě otevřít port, abych mohl vzdáleně PC zapnout a ovládat. Udělal jsem to tak, že jsem do tabulky NAT a řetězce PREROUTING přidal pravidlo, kde jsem nastavil:
Akce: Cíl NAT
IP a porty pro DNAT: 192.168.2.114 Rozsah portu: 10002
Síťový protokol: TCP
Cílový TCP nebo UDP port: 10002
Vyzkoušel jsem to nejdříve v místní síti a vše fungovalo - PC se vzdáleně zapnul.
Když jsem ale chtěl to udělat z vnější sítě, už to nefungovalo.
Nemusí tam být ještě něco jiného nastaveno (třeba nějaké přesměrování), když normální rozhraní pro internet je eth0 a tento PC se nachází na eth2?

Tak ty porty ještě nefungovaly, protože nebyly úplně nastavené. Bude stačit, když přidám do iptables tyto pravidla?
-A PREROUTING -p tcp -m tcp -i eth0 --dport 10993 -j DNAT --to-destination 192.168.2.114:10993
-A POSTROUTING -p tcp -m tcp -o eth0 --dport 10993 -j SNAT --to-source 192.168.2.114:10993

Chci, aby když nastavím ve Windowsu port pro vzdálenou plochu, abych mohl vzdáleně PC spravovat.