Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmena IP

Zdravim, je mozne si zmenit IP adresu aby pri kazdem spusteni prohlizece (mozila) byla jina? Diky za radu

U mobilu je to dáno tím, že poskytovatel (operátor) přiděluje IP adresy dynamicky. Aby tomu tak bylo i u PC, je třeba aby poskytovatel taktéž přiděloval adresy dynamicky. Většina jich tak činí, ale není výjimkou, že i když je přidělování IP na tomto principu máš půl roku tu samou... Prohlížeč s tím nijak nesouvisí; jaké máte připojení?

Musel bys pouzit nejaky doplnek, ktery to pokazde prozene pres jiny proxy server.
Hledej anonymous browsing.

Ale musis pocitat s tim, ze spousta takovych proxy bude nefunkcni a komunikace bude velmi pomala.

A jesteli s tim chces resit nejake souteze nebo hlasovani, pak na to zapomen. Autori nejsou hloupi a staci si vyhodnotit, ze najednou pribylo 300 hlasu jednomu a bude diskvalifikovany. Podobne se zachovaji autori reklam.