Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Internetové připojení, spěchá..

Dobrý den, řešíme jeden malý problém.. Na počítači, už nějaké ten rok starém nám bez problémů funguje internet. Nedávno jsme zakoupili notebook (acer extensA 5620Z-4a2g32Mi) Původně s Windows Vista, nainstalovali jsme si tam Windows Xp :-) (ale to na to vliv mít nebude :-D) No nastavili jsme si připojení úplně stejně jak na starém počítači. A nefunguje nám to :-( přikládám screeny. Ve stavu připojení se načte pár desítek paketů a nic.. Prosím hoďte nějaké rady co by stím mohlo být..

Zavolal jsem nakonec do Sattu (poskytovatel), smazal připojení, nastavil vše znova a šlape to jak má. Pravděpodobně u poskytovatele proběhl nějaký Reset připojení. Do budoucna plánujeme nejěké levné AP, aby se s notebookem dalo cestovat po bytě :-)