Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna-výběr

ahoj. můžete mi někdo poradit jakou tiskárnu? chci si koupit barevnou tiskárnu na běžný tisk a na tisk fotografií, jenže jich je tolik, že vůbec nevím kterou.
chci inkoustovou, laserová je drahá na provoz, a aby měla v sobě zabudované wifi rozhraní. díky

Canon PIXMA MP620.
Ale koukám, že u ní, jako pravděpodobného nástupce modelu MP600R*, šly dolů objemy náplní. Doufám, že to nezajde tak daleko, jako u HP. MP600R (stejně jako např. MX850 - tuhle tiskárnu miluju) měla 4x13ml + 1x26ml, zde je to 4x9ml + 1x19ml. Canone, neber si příklad z HP! ]:(

/edit: * No, nebude to přímý nástupce, tahle nemá duplex. Nicméně menší cartridge se objevily i u vyšších modelů. :(

LOL... inkoustové tiskárny jsou provozně dražší. Nevím, kdo ti nakukal, že laser je drahý.

Totéž platí o tisku fotek. Jen blázen dneska tiskne doma na inkoustu, když fotolab je 10x levnější.

Osobně jsem doma všechny inkoustovky zrušil, už máme jen lasery je po ftákách.