Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna-výběr

ahoj. můžete mi někdo poradit jakou tiskárnu? chci si koupit barevnou tiskárnu na běžný tisk a na tisk fotografií, jenže jich je tolik, že vůbec nevím kterou.
chci inkoustovou, laserová je drahá na provoz, a aby měla v sobě zabudované wifi rozhraní. díky

LOL... inkoustové tiskárny jsou provozně dražší. Nevím, kdo ti nakukal, že laser je drahý.

Totéž platí o tisku fotek. Jen blázen dneska tiskne doma na inkoustu, když fotolab je 10x levnější.

Osobně jsem doma všechny inkoustovky zrušil, už máme jen lasery je po ftákách.