Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soutěž březen 2009

Zdravím. :-)
Dovolil bych si za Poradnu vyhlásit soutěž na březen pro naše návštěvníky. Téma je následující:

Pokuste se dát dohromady návrh webové upoutávky Poradny. Forma je prakticky libovolná. Je celkem jedno, jestli bude vymazlená ve flashi, odklikaná v malování ve Windows, nebo vymaštěná tužkou na kus papíru a pak odskenovaná. Nejde ani tak o zpracování a provedení, jako o nápad. Ten hodlám hlavně hodnotit. ;-)
Upoutávka může být statická, nebo i hejblací, podrobnosti nechávám na Vás.
Poradna si zároveň vyhrazuje použití některého z námětů a to i nevítězného, v další případné propagaci stránek.
Pro hodnocení a určení vítěze hodlám použít svých nepředvídatelných mozkových pochodů, které oscilují mezi Azorovým volnomyšlenkářstvím a pokračují přes Kráťovu hravost až po Hostovu korektnost. (Pánové určitě prominou, že jsem si dovolil.. ;-) )
Výsledky své kreativity raději píchněte někam na internet a sem dávejte pouze linky, aby se nám stránka v případě nepředvídatelného zájmu nenačítala půl dne.
Uzávěrka samozřejmě k půlnoci 31.3.2009, na vyhodnocení bych si s dovolením vyhradil 2-3 dny.

Pro nejzajímavější nápad by byly připraveny ceny dle výběru výherce a to:
Pro fajnšpekry dost hezká a propracovaná monografie Josefa Lady, nějaké obrázky zde -
p3110042.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/9896/p3110045.jpg
p3110046.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/9766/p3110048.jpg

A pro ty hravější jedna gejmska od SimBinu - Race 07
race-07
race_07

Záleží na vítězi, co si vybere.

Takže přeji hromadu nápadů a s chutí do toho. :-)

myšlenka my přijde

Trojan "zkontrolujpravopis" našel v uvedeném slovním spojení chybu. Správná verze je:

myšlenka mi přijde

jak souvidí kosmonaut a prima job s potadnou

Červ "zkontrolujpřeklepy" našel v uvedném spojení 2 překlepy. Správná verze je:

jak souvisí kosmonaut a prima job s poradnou

Dovalil jsem se z práce, najedl, vysprchoval...
Do soutěže už nic nepřibylo, takže budu mít jednoduchou práci.

Děkuji všem, kteří nebyli líní napsat aspoň řádku. Ovšem vítěz může být jen jeden a i když tedy zúčastněných nebylo moc, nemůžu říct, že by byl jednooký mezi slepými králem. ;-)
Takže to zkrátím - nejvíc se mi líbí lamy, tak jak si je představuje maya: http://pc.poradna.net/q/view/355919-soutez-brezen- 2009#r358074
Tímto gratuluji a ptám se, kterou výhru mám zabalit a odnést na poštu? :-)

PS: Příště už vás tak trápit nebudu a vymyslím něco jednoklikacího. :-D