Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s FF, zobrazuje html stránku jako text.

Řešil jsem problém s aktualizací stránky u klientů po změně na serveru a poradili mi tyto metapříkazy:
[meta http-equiv="Pragma" content="no-cache"]
[meta http-equiv="Expires" content="0"]
[meta http-equiv="Cache-Control" content="no-cache"]
Podle validátoru je to pořádku, v MSIE to i funguje podle požadavků, ale ve FF to někdy místo formátované html stránky zobrazuje jako plain text - přímo html kód. Zkuste přepnout nahoře v menu na druhou položku a pak se vrátit k SPŠE. Netušíte někdo co je špatně?
Adresa: www.spsemoh.cz

[mod]zmena kategorie (mif)[/mod]

je to tak, ako vravi los, server stranku: spse.htm posiela ako plain/text . ak pouzivas FF, tak si nainstaluj Web Developer extension a pozri si tu stranku cez: Information->View response headers a uvidis, ze server ju posiela takto:

Date: Mon, 30 Jan 2006 17:30:02 GMT
Server: Apache-AdvancedExtranetServer/2.0.48 (Mandrake Linux/5mdk) mod_perl/1.99_11 Perl/v5.8.3 mod_ssl/2.0.48 OpenSSL/0.9.7c PHP/4.3.4
Etag: "60012c-8a6-73f03f80"
Accept-Ranges: bytes
Last-Modified: Mon, 30 Jan 2006 15:53:50 GMT
Content-Length: 2214
Content-Type: text/plain

zaujimave je, ze ostatne posiela dobre, takze nebude problem v pripone. neulozil si ju v nejakom blbom kodovani?

Děkuju všem za pomoc, i vaše názory pomohly přesvědčit našeho správce, aby zjistil, že "je to problém nového FF", kvůli kterému bylo potřeba změnit nějaké nastavení na serveru. Požádal jsem ho, aby pomohl i ostatním tím, že zde napíše co bylo potřeba změnit...