Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna - nápis "probíhá tisk"

Čauec, tiskárna USB HP LaserJet P1006, Win2000, ovl.nainst. Při tisku na této tiskárně se v liště objeví ikonka tiskárny, po rozkliknutí v položce "stav tiskárny" je napsáno "probíhá tisk" - tento nápis je tam cca pět(!) minut - dokument je dávno vytištěn a další se tisknout nedá. Nemá někdo tucha, co může ty děsné časové prodlevy způsobovat ? Dík....

tiskárna HP ..., Win2000

čili nečekej že někdy v životě vydají opravený ovladač.
"řešení" je přejít na novější windows, které buď mají pro tiskárnu vlastní ovladač, mnohdy funkčnější než poslední bastl od výrobce, anebo ovladač pro novější (důležitější) windows byl skutečně testován a bude fungovat.
co se týká ovladačů, hp je prase.