Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pravidla poradny do slovenčiny

Chcem sa opýtať, či nemá niekto chuť preložiť do slovenčiny text v Pravidlách...

Mám nastavený profil - jazyk slovenský, všetky texty sú po slovensky, dokonca som neobjavil
nikde žiadnu chybu ! Keď už je všetko po slovensky - nemohli by ste preložiť aj pravidlá?

Mne osobne to vôbec nevadí, dokonca som 1/2 moravák a český jazyk ovládam skoro dokonale :-p
Len to proste "kričí", keď je všetko po slovensky...

Je to len návrh !!! Nevyvolávam nezmyselné požiadavky, nekritizujem a nechcem, aby sa to
zvrhlo... Však vieme o čo ide ... ;-)

Ďakujem.

[mod]upraven název threadu (původně "Jazyk slovenský!") (host)[/mod]

Abych pravdu řekl, mě kdyby se někdo zeptal zda to, co jsem před chvílí četl, bylo česky či slovensky, tak nejspíš nebudu vědět. Takže já bych si takové věci jako Vy pravděpodobně vůbec nevšiml, beru to jako přirozené.
Tím neříkám, že se to nemůže změnit, nic proti tomu nenamítám.
Ba jsem pro více slovenštiny mezi námi! :)