Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Padání Internet Exploreru

Máme v síti několik počítačů, na kterých se stává, že Internet Explorer po nějaké době spadne. Všude byl IE7, na jeden počítač jsem dal IE8, tak jsem myslel, že už to bude s touto verzí dobré, ale dnes začal také zlobit.
Číslo chyby je pokaždé jiné končící memory cannot be read, název hlášení je IEXPLORE.EXE ERROR.
Mohlo by to být nějakým doplňkem? (Jediná možnost je doplněk ICQ6, protože jinak je v prohlížeči jenom aktuální verze Javy, Adobe Flash Playeru)

Může to být klidně flashem, to bývá nejhorší prevít. Nestává se to opakovaně na stejných stránkách?

Jinak ten počítač s IE 8 můžeš odepsat, je možné že finální verze IE8 pravděpodobně nepůjde přeinstalovat přes betu.