Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Compaq 6730s - kolísání jasu

Na NB HP Compaq 6730s, Windows Vista - mám problém s kolísáním jasu. Mám jej nastavený na HP optimalizer, ale sám od sebe se přepne na Vysoký režim a obrazovka se rozjasní, po chvíli zase stmavne. Toto se děje při zapojení nb do sítě ale i při napájení z baterie. Máte někdo s tímto zkušenosti? Jak si s tím poradit, není to nic příjemného.. Díky za radu..

Skusil by som Safe mode (po starte PC mackat F8), po cesky je to tusim Nouzovy rezim. Ak sa v nom zavada nebude prejavovat, je to chyba softveru/driveru, dodavaneho k notasu. Potom pomoze jeho novsia verzia (notasi mavaju automaticky updater), ktora casto opravuje chyby predoslych verzii.

ps: poproste adminov, nech vam odpovede z druheho duplicitneho vlakna presunu sem, je zbytocne zakladat dve otazky. ;-)

No asi jsem to popletla a chybku odstranil program Kontrola stavu HP, který jsem v notebooku spustila..:-):-) No hlavní je, že je po problému.. Takže pokud Vás to taky někdy postihne, víte co máte dělat a ušetřit si starosti se servisem ;-)