Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mysql

Nainstaloval jsem si apache,php, dle navodu co jsem nasel na strankach.Zkousel jsem nainstloval i mysql
ze stranek 6.0.html
bohuzel pokazde kdyz spoustim sluzbu mysql tak mi to vypise chybu
Chyba 1067:proces neocekavane skoncil
Jak nato prosim?

Tak si o těch předpřipravených balících Apache+PHP+MySQL něco přečti, pro začátečníky, ale i pro středně pokročilé, jsou ideální. Stáhneš jeden soubor, spustíš instalaci a vše už je nakonfigurované tak, aby to spolu chodilo.

Ta chyba MySQL, kterou ti to hlásí, může být způsobena zapnutým firewallem - zkus jej vypnout.