Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Konverze z amr

Kdyz mam zvukovy soubor ve formatu .amr, jak a pomoci ceho se to da prevest do nejakeho formatu, ktery umi prehrat Windows Media Player (treba mp3, wav nebo neco podobnyho). Pokud nekdo bude vedet, prosim o polpoatocke vysvetleni, nejsem odbornik:-D

no jo jenze dyz ono to dela naky blbiny:-/ Kdyz tam dam convert now, tak vyskoci naky DOSovy okno, pak se objevi hlaska "V aplikaci Converter.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže." Pak to sice konvertuje, ale nehodla to skoncit...nak to nechapu:-( Nebylo by neco jinyho?

zda se, ze uz jsem na to prisla. Ty knihovny jsem teda moc nepochopila, k cemu jsou, ale nasla jsem naky FAQ:
Q: When I am trying to convert a file an error window appears saying "converter.exe has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.". What to do?
A: You probably tried to convert a file that its file name or path contains non-english characters. Try to use a simple path like C:\Audio.amr .
Tak jsem to ulozila nekam, kde neni zadnej non-english character a uz to jelo:-)

Ono cpát diakritiku popř. mezery do všelijakých adresářů může způsobovat problémy a profil v "Doc a Set" je jedním z možných náchylných...

Onehdá, když jsem instaloval češtinu do CCC Catalyzátorů (myslím 5.13), tak jsem zjistil, že aplikace neumí najít defaultní adresář instalace CCC ...vracela se mi hláška "...C:\Program not found" ---> čili program nerozeznal adresář "Program Files", ale "viděl" pouze adresář "Program") :-/