Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hra - problem.

Zdravím.
Mam problem s PC hrou (Hellgate London).
Stáhl jsem si ji z internetu,extrahoval,nainstaloval,vsechno šlo jako po másle.
Ale ted kdyz ji zpustim,tak mi to tm napis "This aplication requires at least Shader Model 1.1 and Pixel Shader Model 1.1 support. You video hardware supports Vertex Shader Model 0.0 and Pixel Shader Model 0.0. This application will now close"
Mohl by mi nekdo prosim poradit,co s tím ?

hry sa kupuju. to zaprve.

ked si tak nechopny amater, ze ju nevies ani len ukradnut, tak sa do toho nemas do drbkat.
a ked ani nevies co je to HW tak duplom...

a k problemu - mas pravdepodobne tak srackovu grafiku, ze ti nepodporuje technologie potrebne na beh tej hry. Je to nejaka integrovana Intel co? to su tzv. parodie na graficku kartu, a nie grafika, na to na hry zabudni.

Druha moznost je, ze len nemas nainstalovane ovladace, comu by som sa pri tvojich nulovych vedomostiach ohladne PC ani necudoval...