Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna disku

Když jsem instaloval Windows XP profesional tak se vytvořil disk C naformátoval a dokončení instalace jsem otevřel Tento počítač a místo disku C byl disk H chtěl bych se zeptat jak udělám abych měl disk C?

ako vravim, nespravis to uz nijak a z nikade. okrem zmeny pismena disku by si musel zmenit niekloko tisic zaznamov v registroch systemu (a to mozes rovno volat do microsoftu = nemozne) + boot sektor (to mozne je, ale bez zmeny ostatnych veci v systeme - vid. registry) ti je to nanic.