Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ceske hlavy

Prave jsem shledl porad CT "Ceske hlavy" na tema transplantace , cituji:

"Vnitrni organy a tkane prasat se prekvapive shoduji s lidskymi..."

A pak ze je clovek z opice... :-D

:-? Jsi nevedel? Vzdyt uz je to hoodne dlouho, co se prasatum lide v tomto smeru venujou. Dokonce byl tusim pripad jedné holky, která potrebovala transplantaci, ale rodina to nechtela povolit (jake nabozenství nevim), ze prase je necisté zvíre....