Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zarovnanie textu do bloku "justify" (CSS) vo FireFoxe

Neviete mi povedat preco toto nefunguje vo FF ?

text-align: justify;

text sa zarovna len dolava, ale do prava uz nie (zostane odzobany okraj). Skusal som to v Opere 8.51 (W+L), FF 1.5 (W+L), IE6, Konqueror. Vsetky prehliadace to zarovnali spravne okrem FF 1.5. Je mozne zarovnat text do bloku aj inym sposobom ako to robim? Da sa pripadne tato vec v FF niekde nadstavit?

Za odpoved dakujem.

Text-align:justify funguje samozřejmě i ve Firefoxu... asi něco máš špatně nadefinované.

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<html>
  <head>
    <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">
    <title>Test zarovnání</title>
    <style media="all" type="text/css">
      #zarovnat {
         width: 300px;
         text-align: justify;
      }
    </style>
  </head>

  <body>
    <div id="zarovnat">
      Testovací text 1. Testovací text 2. Testovací text 3. Testovací text 4. Testovací text 5. Testovací text 6. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text.
      <br><br>
      Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text. Testovací text.
    </div>
  </body>
</html>

Ano mam, vsetko ostatne formatovanie funguje, len to zarovnanie vo FF je nejako moc zubate (to zarovnanie by sa malo tusim realizovat viac nasobnymi medzerami medzi slovami, ale vsade su len "jednomedzery"). Opera to zobrazi dobre (tak isto aj IE, Konqueror).
pozri sem:

www.kiop.szm.sk/index5.html

Zatial sa to len ucim tak ak by tam boli aj ine chyby, tak sem s nimi...