Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na tvorbu videa

Existuje nějaký program, který dokáže jedním příkazem nasekat obrázek na spoustu malých částí, aby se z toho později mohlo udělat video? Po vložení těchto malých obrázků na časovou osu by se dal udělat pohyblivý obrázek, který by měl malou velikost na HDD.

Nejde mi o nic určitého, jen mě to nějak napadlo... :-)

Teď sem z toho trochu zmatenej, měl sem to jasně na mysli, ale teď už nevim...

Je to reklama na MARGOT. Tu čokoládovou sušenku obalí do modrýho obalu s etiketou. A právě jsem uvažoval nad tím, jak by šlo vytvořit, aby jeden objekt pomalu překryl ten druhý. |vytvořit takovou animaci|

Ty máš obrázek A a obrázek B. Mezi tyto dva obrázky chceš dát nějaký přechod (prolínání, vír apod.) a výsledek uložit jako video nebo animaci.

Jestli to takhle myslíš, tak ti na to bude stačit jakýkoliv soft na editace videa. Vložíš obrázek A, nastavíš trvání x sekund, poté vložíš obrázek B, nastavíš trvání x sekund. Vybereš vhodný přechod mezi obrázky, nastavíš rychlost přechodu a hotovo. Pak jen uložíš/vyrenderuješ...

Výsledek by vypadal třeba takto

[dog_anim2.gif]

Ta scenka bola isto renderovana v nejakom 3D editore, kde boli vyrobene ako model cokolady tak aj obalu. Tam sa to potom kombinuje lahko. Doma "na kolene" by sa to dalo tiez spravit, ale z jedneho obrazka urcite nie. Obrazok si nedomysli, co je pod obalom (tu cokoladu). Budete potrebovat obrazok cokolady aj obalu. Potom uz len spravit efekt prekryvania cokolady obalom.

Mna napada jedine spravit kazdy ten obrazok s coraz viac zabalenou cokoladou a nakoniec to spojit GIF animatorom ci podobne... Mozno bude mat niekto ine, sikovnejsie riesenie.

TO TEDA JÓÓÓÓÓ!

Jsou dva způsoby. Buď si sám vytvoříš nějakou animaci jak ti radí 2laak, ale to je dost náročné. Nebo to ošidíš tak, že použiješ dva obrázky (stejná pozice, pozadí, úhel atd.) Na jednom bude rozbalená čokoláda, na druhém zabalená.

A třeba v Pinnacle Studio se tento přechod jmenuje stírání.

prechod.avi

Aha, tak ty jsi "řešil" prolínání obrázků v 11 letech. A kolik těch let máš teď, že musíš řešit klíčování a obyčejnou stíračku mezi dvěma obrázky? Ta sekvence uvedené reklamy je totiž ve 2D, jestli jsem to stačila postřehnout.