Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký Notebook či Netbook do 12 000 kč ?

Dobrý den,

Vím tě těmto otázkám tu musíte čelit každý den :-) ale rád bych se zeptal jaký notebook / netbook by jste mi poradili do 12 000 Kč
Notebook by měl minimálně rozjet : World of Wacraft / Counter Strike : Source / Call of duty 4 a další hry s podobnými požadavky na >dobré detaily s dobrým< rozlišením !

Kdyby se notebook do 12 000 na tyto hry nedal sehnat mohli by jste mi aspon doporučit nějaký netbook do 8 000 ? Požadavek je jediný a to HDD minimálně 160 GB + . Také jsem se chtěl zeptat co se z her dá vubec na těchto mini-noteboocíh rozjet ? a jak kvalitní jsou na nich wi-fi , jaký mají dosah ? Netbook by mi měl pomoct hlavně ve škole takže i nějaká ta vydrž by nebyla od věci :-)

Děkuji za jakoukoliv pomoc :-)

netbooky mají prakticky stejné střeva (čili jednojádrový atom odpovívající výkonem cca p3~1ghz) - nic moc. jen některý z nich má 2gb ram.
já na tom hraju králíka petříka.
nejlevnější netbooky jsou tradičně shitové acery s malou baterkou, čili výdrž jen 3 hod.

levné velké notebooky mívají mizerné procesory a krátkou výdrž. za málo peněz ...

Tak myslím že máme vyřešeno :-) když netbook tak asi ten EEE PC 1000H , cena mi přijde přijatelná ,a když notebook ten vámi zminované nahoře , popřípadě kdyby měl ještě někdo nějaký jinačí napad :-) rád uvítam :) a díky