Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi

Dobrý den, mám doma Wifi router přes který se připojuji jak notebookem tak PC . Notebookem se připojuji přes Wifi, síť je dobře zaheslována, takže mi nikdo "nežere" data. Problém je v tom, že poslední dny je připojení přes wifi strašlivě pomalé, nevím proč. TeĎ jsem přes wifi a stahuje to rychlostí 10 kb\s, když teď do tohohle notebooku vrazím síťový kabel z toho samého routeru tak to bude stahovat více než desektrát rychleji. Signál je plný, router je asi dva metry ode mě. Předtím to vždy šlo v pohodě, vždycky to mělo plnou rychlost internetu. Nevíte čím to je? Nemůže to být tím, že mám sdílená data v síťi přes wifi? A nejde to nějak zrušit? Našel jsem jen vytvořit bezdrátovou síť, ale jak jí zrušit, to nikde nevidím. Díky za odpověď

nemáš zarušený příjem třeba sousedem? hledej netstumbler

chceš úplně zrušit wifi? notebooky na to mívají přepínač. taky je možné ve správci zařízení wifi zakázat.

chceš jen zrušit sdílení disku? (pak nepůjde ani přes kabel) - vypni si službu server. přesněji, stačilo by jen zakázání/odinstalace sdílení souborů ve vlastnostech síťového připojení, ale to se službou server je také prevence proti virům a neschopným adminům. ovšem pak nesdílíš.

nezabírají ti většinu komunikace viry a spyware? příkazový řádek: netstat -b, tcpview, log z obousměrného aplikačního firewalu...

nebo chceš něco jiného - třeba vědět co máš vůbec za bordel v paměti? příkazový řádek (cmd.exe): tasklist /svc