Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IE7 a Správce tiskárny HP

Dobrý den,

po instalaci Internet exploreru 7 nejde spustit správce HP tiskárny PSC 1310 series (verze 43.1.5.00). Verze sotwaru HP PSC Officejet 4.2. Z CD jsem instaloval kompletní instalaci programů. Po spuštění IE7 se program zasekne a nejde ukončit. S IE6 vše pracuje bez problémů.
Zkoušel jsem jejich opravu CIT207355-HPCOM-PATCH-v8.exe, ale nějak se to stále nedaří zprovoznit. Jaký je postup instalace?

Prosím Vás o radu nemáte někdo tento problém?

Jo, videl jsem neco podobneho. Je treba kompletne odinstalovat tiskacku (pri tom ji odpojit od USB!), rebootovat system, a nainstalovat znovu. Pozor! Striktne dodrz postup instalace od HP! Pak to pojede.

BTW: kvalita ovladacu panu HP je tristni. Moje stoleta hruza HP920 se nekdy po startu prihlasi, nekdy ne. Nenadelam nic.