Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc vytvoření souboru.cab

Prosím o radu u Age of empires 3 na CD2 mi instalátor nemůže přečíst cab soubor. Pomocí winraru sem extrahoval soboury do složky na ploše a identifikoval sem 2 soubory které to zavinily tyto soubory sem našel na internetu a vložil sem je do teto složky, takže by měl být soubor kompletní,ale ted mám větší problém jak s této složky udělat opět cab soubor? abych to mohl rozchodit

WinRAR nebo Total Commander by měl být schopen ty dva opravené soubory vložit do CAB.

Takže ne soubory extrahovat a pak se je snažit zpátky zabalit, ale přidat dva opravené soubory přímo do CAB. Rozumíme si? ;-)

V 32bit Win7 je to program Makecab.exe
Je ve složce Windows\System32

Nápověda:

Cabinet Maker - Lossless Data Compression Tool

MAKECAB [/V[n]] [/D var=value ...] [/L dir] source [destination]
MAKECAB [/V[n]] [/D var=value ...] /F directive_file [...]

  source         File to compress.
  destination    File name to give compressed file.  If omitted, the
                 last character of the source file name is replaced
                 with an underscore (_) and used as the destination.
  /F directives  A file with MakeCAB directives (may be repeated). Refer to
                 Microsoft Cabinet SDK for information on directive_file.
  /D var=value   Defines variable with specified value.
  /L dir         Location to place destination (default is current directory).
  /V[n]          Verbosity level (1..3).