Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc vytvoření souboru.cab

Prosím o radu u Age of empires 3 na CD2 mi instalátor nemůže přečíst cab soubor. Pomocí winraru sem extrahoval soboury do složky na ploše a identifikoval sem 2 soubory které to zavinily tyto soubory sem našel na internetu a vložil sem je do teto složky, takže by měl být soubor kompletní,ale ted mám větší problém jak s této složky udělat opět cab soubor? abych to mohl rozchodit

WinRAR nebo Total Commander by měl být schopen ty dva opravené soubory vložit do CAB.

Takže ne soubory extrahovat a pak se je snažit zpátky zabalit, ale přidat dva opravené soubory přímo do CAB. Rozumíme si? ;-)