Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké LCD 24" se slušnýma barvama na TN technologii?

Zdravím,

mám takový obsáhlejší dotaz, právě jsem reklamoval S-PVA panel Samsung 970P (výborný monitor, ale klekla mi tam nešťastně řešená podstava). Potřeboval bych vybrat nějaký solidní panel 24" (už bych chtěl něco většího), něco levnějšího než jsou PVA a IPS panely. Jde o to, že už nedělám prakticky do grafiky, jak jsem dělal, ale spíše jen píšu kód.

Ocením každou radu a tip, díky.

Koukni do Computeru 02/09, pdfko se dá najít na uloz.to. Je tam velký test LCD.
EDIT: aha, ale jen 22", tak nic...:-/

Jinak ten BenQ 22" s FullHD vlastním a je super.

No na ten BenQ, nevím jak je to možné ale testoval jsem jej svým vlastním testem v Malování a ty barvy jsem dost nechápal, na TN jsem ještě nic takového neviděl. Ale na takovou úhlopříčku je to rozlišení hodně velké. Jasně že jemnost je fajn, ale musím něco vidět a to nevím co by tomu řekl kód v PSPadu, to už by bylo na mě co by slepca moc. Ještě teď skočím k sousedovi na něj mrknout. Jinak to PDF zkusím najít a přečtu si. Aspoň uvidím jak dopadl můj oblíbený Samsung. Díky za tip.

Tak teď jsem byl u souseda se podívat na ten fullHD BenQ a musím říct, že takové barvy jsem ještě u TN neviděl, opravdu teď hledím.

Zobrazil 254,254,254 na podkladu 255,255,255, dále taky 126,253,0 na 128,255,0. 8,8,8 na černé je u TN klasika, tam to lepší nebude. Fakt jsem mile překvapen. Je ta jemnost už je fakt moc. Rozteč 0,248 na psaní kódu není.

No to zní šíleně, má to moc malé písmena, nedokážu si představit programování na takovém zobrazení. :-) Dobrý panel, barvy luxus, kéž bych sehnal něco takového ve 24". No a přiznám se, o BenQu jsem do teď moc neslyšel...

No a co se týče toho programování v Javě, někdy bych se k tomu rád dostal, třeba až bude čas. :-)