Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemůžu se dostat do routeru

Vždycky jsem zadal do prohlížeče adresu 192.168..... a dostal jsem se do nastavení mého routeru ,a tedka když zadám adresu tak to furt načítá a nic ,prostě se tam nedostanu.Je možné že mi to provider nějak zablokoval?
Poradte prosím co mám dělat ,předem dík

na tvém routeru vzadu je tlačítko reset - tím se zruší nastavené adresy, nastavení wifi, ale taky se nastaví výchozí heslo, které máš v manuálu od výrobce.
(doporučuju potom zakázat přístup k nastavení z internetu. pokud používáš wifi, je nutností šifrování wpa/2)

ve firefoxu je v menu nástroje - možnosti... - zabezpečení: možnost nechat zobrazit hesla.

Před případným resetem si můžeš nastavení zjistit. Spustit cmd, pak zadat "ipconfig /all" (bez těch uvozovek) a nastavení si někam opiš. Zjistíš tam i reálnou adresu routeru (výchozí brána), pokud ji z nějakého neznámého důvodu zadáváš špatně.
Edit: Internet předpokládám jde...

to zajisté zjistí, leč pouze LAN stranu. Jakékoliv nevratné akce v takových případech nedoporučuju provádět, obzvláště ne těm, kteří to už jednou zkusili a nebyli to schopni dát zpátky do původního stavu, ačkoliv se jedná o tak triviální záležitost.