Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náměty na vylepšní tohoto fóra

Zdravím,
1)
den co den se pohybuji mezi 2 PC: doma a u holky a když na jednom PC si otevřu téma zmizí mi tam přípona u titulku "nový". Když však přijdu k druhému PC "nový" tam pořád mám. Šlo by s tím něco udělat? Velmi to znepřehledňuje co jsem již četl a co ne.

2)
Taktéž by bylo fajn, kdyby se po vzoru např. programujte.com zakomponovalo do uživatelského účtu vedle "nový", také: "2 nepřečtené příspěvky...". Jde mi o to rozlišit: v kterém mnou navštíveném tématu se objevil nový příspěvek x rozlišit nové téma toho dne, protože oba mají "nový" a já bych rád přeskakoval nezajímavá témata, popř. si rychle přečetl jen to co někdo někde připsal (to jde když jste na jednom PC vidíte otevřená témata fialovým nadpisem a:visited, když však přejdu na další PC je jasné, že to tam nemám).

3)
Hodila by se fce vedle karty "Moje", také "Tam kde jsem přispíval", protože za den může být tolik nových témat, že témata kde člověk byl aktivní sjedou na 2. či třetí stranu a přidáte-li k tomu můj předchozí problém, že nevidím na druhém PC fialové navštívené témata, hledá se téma, kde mě dál zajímají odpovědi velmi těžko, resp. zbytečně zdlouhavě. Vím, že by to šlo řešit hvězdičkou nebo-li oblíbené, ale rád bych pod touto fcí měl něco jiného. Chtěl bych opatřovat hvězdičkou zajímavá témata, ke kterým se v budoucnu hodlám vrátit nebo dočíst a označovat si půlku témat, kde odpovídám hvězdičkou a pak si to zase odznačovat je zdlouhavé a nepraktické

Na závěr jen: jde o nápady ne kritiku a přeji hodně zdaru ;-)
Zmena kategórie, pôvodne: Pokec (los)

Ten bod 3 som navrhoval ja uz davnejsie, neboli na to take reakcie, ale dik, je to super.

Predsa je to ale trosku neintuitivne - nazov, malokto to najde ked necital tuto temu. Neviem aky nazov by bol najlepsi, co tak zmenit "Moje" na "Moje temy" a "Historia" na "Moje prispevky", potom by sa zobrazili temy kde som prispieval. Mozno ale najdete lepsi nazov... :i:

Edit: tak neviem ci je to normalne ale jedna nova tema sa v "Historii" nezobrazuje, mozno preto ze na nu nie je este reakcia? Konkretne tato:

"Virus na strankach ZS alebo falosny poplach Avast?"

Pritom mam nastavene zobrazovat vsetky kategorie.

Tak ani ked je tam reakcia, stale sa ta tema nezobrazuje v "Historii". :-/

Nie celkom, v zalozke historia su len temy v ktorych pouzivatel reagoval, takze su tam vsetky v ktorych reagoval a niektore ktore zalozil a reagoval v nich - takze tam nie su niektore temy ktore zalozil, ale ked v nich reaguje, potom tam su uz aj tie temy, takze je to trosku chaos, je to neprehladne a este raz, aj ten nazov je velmi neintuitivny.