Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pri zapnutí PC

Zdravím
Pri zapnutí PC ostáva stať v Biose a musím stlačiť F2 a čas/mesiac je buď anulovaný alebo nepravidelný.Neviete poradiť v čom môže byť problém?
PC mám 4 roky a vždy po skončení vypínam vypínačom na el.šnúre.
Ďakujem

Ohledně baterky s tebou, brtníče, souhlasím, s tvým lehkovážným přístupem k odpojování počítače od sítě ovšem souhlasit nemohu. Při odpojování totiž vůbec nejde o ekonomickou stránku věci (i když i to se semo tamo hodí), ale o bezpečnost. Některé zdroje totiž vyložení trpí, jsouce ponechány pod napětím bez točícího se ventilátoru a občas neunesou břímě takto na ně kladené a odejdou za svými transformátorovými, lineárně stabilizovanými, předky. A nejsou zcela vyjímečné případy, kdy ssebou vezmou počítač, ba i byt.