Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Velké ikony

Zdravím,

mám prblém,hrál jsem Left4dead,kouslo se to ,tak restartnu Pc a po naběhnutí Pc mám takovýhle krávy ikony,(viz screen dole)co s tím lidi? Díky za info jo a není to velký písmo který se nastavuje v nastavení co jde vyvolat nabídkou pravým kliknutím na plochu atd.to nejde změnit v tomhle.Je to na všech účtech v Pc, mám Xp-Sp 3 home edici.

Díky moc všem

Takže abych to shrnul - na screenshotech, který jsi sem dal, nevidím nic neobvyklého - ani velké ikony, ani velké písmo. Ale za neobvyklé se dá považovat rozlišení 1024x768 na 19" monitoru a divit se, že to je kravské.
Takže čekej dál, až někdo napíše něco moudrýho. Já už to nebudu.

Pomoct to moze, obnovenie systemu obnovuje prave veci "zasrane v systemu".
Inac mozno bude aj stacit prehrat si subory z Windows\fonts z funkcneho PC s rovnakym OS, a potom otvorit ovladacie panely - pisma (prip. skus toto ako prve). Staci otvorit a po chvilke zavret, aby sa refreshli pisma (XP su dementne a neaktualizuju pisma dokial neotvoris ovl.panely - pisma, mam overene prave minuly tyzden som potreboval pridat nove font subory)

presne toto sa mi stalo, ale s tym rozdielom, ze ma hra nebavila, tak som ju klasicky vypol a odinstaloval. a po restarte toto. Skratka ten amatersky naprogramovany paskvil ti tak dosere fonty v systeme, ze to ani boh nazad neda...po cca 4h hladani rieseni na nete, googleni, editacii registrov a nast. systemu a pisiem som to vzdal a obnovil to zo zalohy...skratka ta debilnost nejak zaregistruje ako systemovy font ten hruby a odpali nejak ten, ktory tam ma byt (v pripade mojej visty je to segoe ui)