Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Velké ikony

Zdravím,

mám prblém,hrál jsem Left4dead,kouslo se to ,tak restartnu Pc a po naběhnutí Pc mám takovýhle krávy ikony,(viz screen dole)co s tím lidi? Díky za info jo a není to velký písmo který se nastavuje v nastavení co jde vyvolat nabídkou pravým kliknutím na plochu atd.to nejde změnit v tomhle.Je to na všech účtech v Pc, mám Xp-Sp 3 home edici.

Díky moc všem

presne toto sa mi stalo, ale s tym rozdielom, ze ma hra nebavila, tak som ju klasicky vypol a odinstaloval. a po restarte toto. Skratka ten amatersky naprogramovany paskvil ti tak dosere fonty v systeme, ze to ani boh nazad neda...po cca 4h hladani rieseni na nete, googleni, editacii registrov a nast. systemu a pisiem som to vzdal a obnovil to zo zalohy...skratka ta debilnost nejak zaregistruje ako systemovy font ten hruby a odpali nejak ten, ktory tam ma byt (v pripade mojej visty je to segoe ui)