Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu se připojit k nově instalovanému internetu

Dobrej den. Mám dnes nově nainstalovaný internet. Je tu problém. Nemůžu se k němu připojit. Píše to,že připojení k místní síti je omezené nebo žádné. Zkoušel jsem Obnovu,ale nedokázalo mi to přidělit IP adresu. Přitom hned po instalaci netu to pánové z té firmy odzkoušeli a net šel. Nevíte někdo co s tím? Díky

Podívej, pokud nám neřekneš typ tvého internetového připojení (ADSL, kabelovka, wifi....) tak ti prostě a jednoduše nemůžeme poradit. To je, jako by jsi se ptal: "Nevím,jak dojet na náměstí. Poraďte, kudy mám jet". V tom případě přece také musíš říct kde jsi a do kterého města a na které náměstí chceš dojet.