Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyuziti CPU

Ahoj chtěl by se zeptat,mam procesor Amd athlon 6000+ a operačni system windows vista a v neutralu když mam vyple všechny programy a podobne nesmysly jako třeba hodiny atd.no prostě vše vyple jen plocha a s CPU mně to žere 25-30% je to zpravně?nebo je něco špatně?diky za odpověd mějte se čau;-)

Restartoval si?
Ak ano a stale je tam 10% tak to ma suvislost s nejakou kamerou, najlepsie je najst ze jaky SW/ovladac to spusta a to odinstalovat/zakazat.
Uz ked si v spravcovi zariadeni tak tam hladaj aj nejake kamery, ak najdes skus ich zakazat.
Alebo si najdi tu spravu sluzieb kde sa daju zakazovat sluzby (vid prispevok nizsie) a nastav prislusnu sluzbu na manual. Ale musis vediet plny nazov sluzby, to sa da intuitivne podla nazvu sluzby (stisvc bude mat v nazve nieco s obrazom kamerou apod a skusit podozrive sluzby najprv zastavovat (nie zakazovat))

Inac vseobecny postup hladania vytazujucej sluzby na viste
http://www.hopeasp.net/hopeasp.net/post/2009/02/05 /Solve-Windows-Vistae28099s-High-CPU-Usage-Now%21. aspx
to je z jedneho karlovho linku. "Step 3" je to co uz som pisal vyssie. On tam pise ze das si hladat slovo "Services" a spustis program co nasiel a mas tu spravu sluzieb. Da sa k tomu dojst urcite aj z ovl.panelu, namiesto toho aby si otvoril poondiaty ovl.panel a hladal spravu sluzieb tak tu vypisujes jak male decko ze co mam robit.

Jak "vypnu"? Najprv skus tu sluzbu tam zastavit (pravy klik zastavit alebo ako, skusaj). A musis najst tu spravnu sluzbu.
P.S. lepsie je ale najst toho kto tu sluzbu potrebuje a to zakazat/odisntalovat, vid prispevok vyssie, ptz bez tej sluzby to (kamery apod) nebude fungovat a moze ten program pre kamery apod potom blbnut.

[http://www.kochlear.unas.cz/forum/img/smilies/of_t opic.gif]
Až bude zase někdo kydat o aroganci, netrpělivosti "ajánevímco", ukážu mu toto vlákno. Dávám si do oblíbených.
Je tu krásně vidět, že když tazatel ve vlákně reaguje a snaží se danou věc vyřešit místo urážek těch kdo mu radí, když nemá za 5 minut vyřešený svůj problém, jak se mu trpělivě dovede někdo věnovat (ač jistě v duchu velmi často počítá nejméně do 47).