Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna OS.

Zdravím. Poraďte prosím,Koupil jsem notebook asus x58l. s nainstalovaným os win.wista home.Chtěl bych se vrátit ke starým dobrým xp. Samozřejmě,že mě to nepustí dál,než:(je nainstalována novější verze). Dá se to nějak obejít,něco nastavit? zakázat? Moc díky!

pokud havaruješ na tom, že spouštíš instalátor xp z běžících windows, pak zjevně vůbec nechápeš co děláš.
jak ti píše karel - to že po nainstalování jiných windows budeš potřebovat nějaké ovladače, je nejspíš taky novinka.

ve tvém případě je nejlepší doporučení - vypadni od toho!