Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s tiskem Canon IP4000

nedává to podle mne smysl. Tisk z Wordu vyžaduje papír z ručního podavače, ostatní tisky si berou z kazety. Nepodařilo se mi vymyslet co s tím. Nastaveno je z kazety! OS Win Vista Home PRemium, stroj NB Fyjitsu Siemens PA3553.
Děkuji předem za zájem a rady.

Moje křišťálová koule mi praví že je to Word z Office 2007. Používá vlastní nastavení tiskárny, kde bude patrně nastaven buď špatný formát (ne A4) nebo jiný zdroj papíru než ve vlastnostech tiskárny v ovl. panelech:

1.Spusťte aplikaci Word 2007.
2.Klepněte na Tlačítko Office a potom na tlačítko Možnosti aplikace Word.
3.V dialogovém okně Možnosti aplikace Word klepněte na tlačítko Upřesnit a posuňte zobrazení dolů k části Tisk.

A dále dle obrázků.