Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart pc

Ahoj...kdyz si chci zapnout hru lineage 2...tak se mi ukaze takovej obrazek a pak by mela nacist hra....ale me se restartuje pc....myslel sem ze to bylo teplotou HDD (mel sem vcera 42) ale kdyz mam tedkon 22-26 ...tak to dela uplne to samy...

Ked sa to restartuje aj pri vypnutom "automaticky restart pri zavaznej chybe", tak je to velmi pravdepodobne HW problem a velmi pravdepodobne ten zdroj (pozriet co to je zac, skusit si pozicat iny silnejsi/kvalitnejsi).

Ale najprv nainstaluj najnovsie ovladace pre zakl.dosku/chipset, graficku kartu, zvukovku, a najnovsie directx runtime.

No nemusi to byt hovadina, preco si Win reinstaloval - lebo nieco blblo? A neblbo to uz predtym kvoli zdroju? Zdroj moze postupne starnutim slabnut...

Ano je pravda ze ked to tesne pred reinstallom slo, tak najprv treba skusat instalovat veci ktore tam boli instalovane predtym - tvoj problem mozu ovplyvnovat ovladace a directx, uz som to pisal 3x, ovladace skusit aj starsie verzie.
Alebo nejaky patch na tu hru ktory si mal predtym nainstalovany, patche na hru su na webe jej vyrobcu. Alebo si mal nieco prenastavene v hre napr. aby nepouzival HW akceleraciu zvuku apod. To iste sa da nastavit tusim v start-spustit dxdiag, da sa tam zrusit hw akceleracia zvuku, to niekedy sposobuje bluescreen. Ale ak sa ti to restartuje aj ked si vypol "restart pri kritickej chybe" (skontroluj to nastavenie este raz ze je VYPNUTE), tak z toho usudzujem ze na 99% je to HW problem a teda asi ten zdroj.

P.S. nemenil si pri tej instalacii aj nieco v BIOSe? Nenacital si do BIOSu default nastavenia?