Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SENCOR SDV-7155 - problém se zvukem

Čauec, dostal se mi do pracek tento přehrávač, všechno jde ok, ale pokud připojím zvukový výstup z přehr. přes SCART, nebo i přes CINCHe do televize, je ten zvuk takový "halový" - nevím, jak to popsat, je to jako když si v pecku na zvukovce nastavíte "stone room" - zvuk s ozvěnou a echem. V menu přehráče jsem snad vyzkoušel všechno, tel. to není (test. i na monitoru). Nedá se na to koukat.... poradí někdo ? Dík...

Navod hovori co?
Z tych cinchov/scartu ti idu asi surroundy alebo nejaky dolby - cosi, musis nastavit typ vystupu stereo (a nie skusat vsetko chaoticky), musi to byt aj v navode ze co presne treba nastavit. Bud to nastavujes blbo (netreba potom nejaky restart?) alebo mas nejaky blby kabel alebo strceny v blbych cinchoch alebo je to vadne. Ked to nejde ani pri nastaveni stereo vystupu tak to reklamuj.

Jsem telecí hlava !!!!! Na tom dálk. ovl. je tačítko jež zove se "3D". Po stisku se může měnit nastavení zvuku "hala, koupelna, chodba, aréna, tunel", atp... No a samozřejmě to bylo přepnuto na "koupelna". Nastavil jsem to na "vypnuto" a je vymalovámo... Hledal jsem blbě, v jednoduchosti je síla... Dík všem !!!