Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš MX518... jak ji hodnotíte?

DObrý den :-)
chci se zeptat na tuto myš ...
Jak ji hodnotíte spíše ti co s ní hrají různé hry ... cs,cod... apod
jestly je to laser, nebo optika... jak je těžká ... jak se s ní hraje apod ...
Jelikož stojí 1000kč a nechci je jen tak vyhod'it ... děkuji za odpovědi ;p
Naschle

Promintě za minulé tema ...
prostě explorer

osobně ji považuju za nejlepší do ruky, co jsem zatím potkal.
hry nehraju, na sedmitlačítkové ovladače kašlu, potřebuju jen něco co pasuje do ruky.

mám ještě jejich tvarově stejnou laserovku g5 - ta se dá doprat závažím, má vystouplejší naklápěcí kolečko - pro mě zbytečnost. a je o půlku dražší.

pozn.: ale už to že kažký má jinou tlapku znamená, že se možná najde jeden člověk který si dovolí nesouhlasit.

ja bych rekl ze to je zbytecne . taky hraju cs , a jak vidim tak ji ma skoro kazdy , ackoliv nevim proc . 1000 za mys je podle me zbytecnost . mi staci moje LX3 . skoro na kazdou mys se da zvyknout , tak si radsi zajdi nekde do obchodu a vyber si jaka ti padne do ruky , mozna to bude ta tvoje MX 518 mozna ne . ty okolni tlacitka jsem ja osobne nikdy nepotreboval a to si troufnu rict ze hraju ,,na urovni ,, :-)