Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš MX518... jak ji hodnotíte?

DObrý den :-)
chci se zeptat na tuto myš ...
Jak ji hodnotíte spíše ti co s ní hrají různé hry ... cs,cod... apod
jestly je to laser, nebo optika... jak je těžká ... jak se s ní hraje apod ...
Jelikož stojí 1000kč a nechci je jen tak vyhod'it ... děkuji za odpovědi ;p
Naschle

Promintě za minulé tema ...
prostě explorer

ja bych rekl ze to je zbytecne . taky hraju cs , a jak vidim tak ji ma skoro kazdy , ackoliv nevim proc . 1000 za mys je podle me zbytecnost . mi staci moje LX3 . skoro na kazdou mys se da zvyknout , tak si radsi zajdi nekde do obchodu a vyber si jaka ti padne do ruky , mozna to bude ta tvoje MX 518 mozna ne . ty okolni tlacitka jsem ja osobne nikdy nepotreboval a to si troufnu rict ze hraju ,,na urovni ,, :-)